Тоня Матвієнко ілюструє складні відносини у новому кліпі

Кохання та відносини, мабуть, одна з найскладніших речей, яка трапляється з простою людиною. Вирій почуттів поглинає з головою. Раціональність та тверезість думок зникає, а на їх місце приходять емоції, які складно пояснити та ще важче — контролювати.

Про це нова пісня та кліп Тоні Матвієнко «Хто я для тебе?» Загадковий режисер, ім’я якого Тоня залишила у таємниці, використав цікаву метафору — проілюстрував складні відносини за допомогою співачки та камери. Тоня залишилася собою, а роль чоловіка, якого вона кохає, виконала…бездушна камера.

Стиліст Стася Монастирська зробила для Тоні зовсім інший «лук» — одяг, зачіска та колір волосся, що натякає на кардинальні зміни після розриву. Саме за цим майже колишній коханий спостерігає немов камера, в якої безкінечний обсяг пам’яті.

«Напевно, майже у кожної жінки раз у житі виникало подібне питання. Є ситуації, коли не байдужа тобі людина поводиться дивно і своїми вчинками змушує сумніватися у справжності почуттів. Якщо немає визначенності і впевненості, ти питаєш: «Хто я для тебе?» — коментує Тоня Матвієнко.

У пісні Матвієнко поєднала спів з народними відтінками та сучасний саунд,що робить пісню дуже бажаною для ефірів українських радіостанцій. Тому чекаємо «Хто я для тебе?» у великій ротації та й звісно — відповідь на питання, яке закладено у назві композиції. Але для кожного вона буде своя.

Tag Cloud:

By admin