Тоня Матвієнко виступила перед Президентом Сінгапуру

14 липня, Тоня Матвієнко виступила перед Президентом Сінгапуру та стала першою українською гостею на святкуванні, присвяченому расовій та релігійній гармонії. У якості почесного гостя святковий благодійний концерт відвідала Президент Сінгапуру пані Халіма Якоб. На заході були присутні понад 2000 гостей, серед яких представники Парламенту Сінгапуру, волонтерських та неурядових організацій та іноземні дипломати.

Співачку запросило виступити посольство України в Сінгапурі. Посол України в Сінгапурі Дмитро Сенік залишився під враженням від виступу, як і голова країни:

«Благодійний вечір, присвячений расовій та релігійній гармонії, – надзвичайно важливе свято для Сінгапуру, – сказав Надзвичайний та Повноважний Посол України у Сінгапурі Дмитро Сенік. – Сінгапурське суспільство розмаїте. Тут живуть представники чотирьох етнічних та 10 релігійних груп. У мирі, злагоді та взаємній повазі. Щорічне свято – привід ще раз нагадати про важливість гармонії та радість, яку вона дарує. Те, що Україна вперше брала участь у урочистому святкуванні, свідчить про зростання інтересу до української культури та України в цілому. Тоня Матвієнко для мене — представниця нової України — молода, енергійна, сучасна і водночас береже наші культурні традиції і спадок».

Сама Тоня залишилася задоволеною реакцією публіки та надихнулася від зустрічі з Халімою:

«Для мене було честю виступати перед представниками країни та президенту. Це не тільки неймовірний досвід, а ще й гордість за нашу українську пісню! Сльози радості нахлинули коли я побачила дітей, які танцювали під час пісні «Квітка душа», деякі навіть пісню підспівували. Можна сказати, що День гармонії відбувся у єднанні всіх народів та релігій».

Tag Cloud:

By admin