Тоня Матвієнко відзначить свій День народження на сцені з оркестром

Незабаром українська співачка Тоня Матвієнко вирушить у тур містами України. Вже у квітні вона порадує своїх фанів виступами з симфонічним оркестром BRAVISIMO.

До музичної програми увійдуть хіти виконавиці, а також музичні твори династії Матвієнко. Адже, старт своєї кар’єри Тоня починала з виконання українських класичних творів. Тоді вона була солісткою Національного ансамблю “Київська камерата”.

“Для мене це довгоочікуваний проект. Свою співочу кар’єру я розпочинала з київським оркестром і отримувала шалене задоволення від співпраці з найкращими музикантаминашої країни. Тому, коли надійшла пропозиція від оркестру BRAVISIMO зробити спільну програму, я — запалилась! Є геніальні твори, які повинні звучати. Хочеться нагадати, якою прекрасаною є українська пісня”.

Хіти Тоні Матвієнко, які вже завоювали своїх прихильників, зазвучать у нових аранжуваннях, а українська класика стане “родзинкою” її виступів.

“Я розпочинатиму свої концерти з пісні “Не метелиця”, яка є доленосною в моєму житті. На ТВ-шоу “Голос країни” я виконувала саме цю композицію і тоді до мене не повернулись судді. Пройшло стільки років, а люди досі пам’ятають цей момент. Для мене честь продовжувати родинну справу – “наші” твори не повинні бути забутими”.

Тур Тоні Матвієнко з оркестром розпочнеться:

10 квітня у місті Рівне,
11 квітня — Луцьк,
12 квітня — Ковель,
13 квітня – Львів,
14 квітня — Тернпіль.

Свій день народження я святкуватиму на сцені. 12-го квітня — концерт у Ковелі. Найкращий подарунок для мене – Ваша присутність на цьому концерті. Побачимось!.

Придбати квитки:
Луцьк — https://kasa.in.ua/tona-matvienko
Рівне — https://kasa.in.ua/tona-matvienko-rivne
Ковель — https://kasa.in.ua/tona-matvienko-u-suprovodi-simfonicnogo-orkestru-bravisimo
Тернопіль — https://kasa.in.ua/api/public/3045/7444dcce09a9db8368da328e3b013f4c59e5aeddd1e1f
Львів — https://kasa.in.ua/tona-matvienko-z-orkestrom-bravisimo-lviv

Tag Cloud:

By admin