Тоня Матвієнко їде у всеукраїнський тур “Тобі”

Українська співачка Тоня Матвієнко після декретної відпустки повернулася на сцену та вирушає у всеукраїнський тур. Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Чортків та Житомир вже чекають на виступ артистки.

“Безперечно, дитина у моєму житті на першому місці! Але і сцена мене зачекалася, — розповідає Тоня Матвієнко. — Я скучила за співом та поспішаю на зустріч до своїх глядачів. Хочу поділитися з ними своїм щастям”. Співачка присвячує цей тур найважливішому почуттю у житті – коханню, адже саме воно здатне творити дива. “Цей тур присвячений емоціям, які я сьогодні відчуваю, — продовжує Тоня Матвієнко. — Я нанизувала своє щастя намистинками, які наразі закінчилися і моє кохання стало повноцінним. Я дякую своїми піснями Йому”. У турі Тоня Матвієнко заспіває свої найкращі пісні. Прозвучать композиції і з її дебютного альбому “Сміються, Плачуть Солов’ї”. “Я ще не встигла до кінця відкритися публіці, не часто мала сольні виступи. Тому буду співати всі пісні, які були записані протягом п’яти років, ну і, звичайно, народні пісні. Для концерту обрала найкращу музичну програму — звучатиме камерно і не відволікатиме від основного дійства – ПІСНІ. Тому «голосно» не буде, тільки торкнуся легенько Вашої душі”.

Нагадаємо, в рамках туру “Тобі” співачка вже побувала у таких містах, як Червоноград, Володимир-Волинський, Луцьк та Рівне. І вже наступного тижня відбудуться концерти у Тернополі (31 січня), Чернівцях (1 лютого), Коломиї (2 лютого), Івано-Франківську (3 лютого), Чорткові (4 лютого) та Житомирі (7 лютого).

Tag Cloud:

By admin