Тоня Матвієнко в образі Леді Гаги підстригла співачку LAMA у новому кліпі

Артистки презентували відео на дуетну композицію «Мій милий».

Українські співачки Тоня Матвієнко та Lama, які записали спільну ліричну пісню «Мій милий», сьогодні презентували кліп на неї.

У своїй відеороботі, зйомки якої тривали чотири дні, співачки показали те, що відбувається в душі жінки, яка перебуває в очікуванні кохання. Навіть у парі багато жінок почуваються самотніми, для них це буде підтримкою і дасть надію на майбутнє.

«Треба розуміти, що все погане і все хороше минає, нічого не буває вічне, головне не концентруватись на переживаннях, — розповідає Lama про нову роботу. — Цією піснею ми хочемо допомогти жінкам, що шукають другу половинку. Донести, що треба вірити, що все позитивне – попереду. Самотність – це і ліки, і отрута, зважаючи, як це сприймати. Можна сказати, що самотня, а можна, що – вільна».

«Ми такі різні і кожна з нас цікава, творча, неповторна. Дякую Наталі за чудову пісню! – коментує Тоня, — Ми зробили все, щоб відобразити гармонійний синтез романтичної плавності і динаміки. Сцена з відрізанням волосся – це прощання з минулими переживаннями, страхами і початок нової сторінки життя».

До речі, як помітили шанувальники Тоні Матвієнко, у кліпі вона з’являється у дещо незвичному, епатажному образі, який нагадав фанам образ Леді Гаги.

Tag Cloud:

By admin